Scroll to top
© 2021 TasarımDr.Brand
Share

Gizlilik Sözleşmesi


Web sitemizin adresi: www.drbrand.com.tr

Şirketlerin karlılığını düşünerek, onların sektörel bazda hem prestijlerini yansıtacak hem de ticari ve insani kazançlarını sağlamaya yönelik tasarımlar / tanıtımlar yapıyoruz. Amacımız, öncelikle ülke ekonomisini canlı tutmak üzere kendi üzerimize düşeni yapmak ve hizmet verdiğimiz birey yada şirketlerin ürün / hizmetlerini hedef kitlelerine net ve kalıcı olarak olarak lanse etmektir.

 

Gizlilik seviyemiz

Şirketlere ve bireylere yönelik gizlilik ilkemiz

Hizmet verdiğimiz her kurum, kuruluş ya da bireyin, sahip olduğumuz her bilgisini sır olarak saklarız. Çay sohbetinde dahil, hiç bir şekilde hiç bir müşterimizin bilgisini ve sırrını başkalarıyla paylaşmayız.

Müşterilerimiz ile yaptığımız yazışma ve görüşmelerin gizliliğine önem veririz. Özel bir arşivde topladığımız tüm iletişim donelerini, şifreli olarak saklarız. Müşterilerimize karşı olan sadakatimiz, hizmet sonrası da devam eder.

Ortam

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize ait görsel, ses ve görüntü donelerini, ancak tasarım için uygun görerek ve reklam çalışmasında görülmesi istendiği oranda kullanırız. Bunlar dışında hiç bir ortam dosyasını, başkalarıyla paylaşmayız. Ajans kurucumuz, inisiyatifi dahilinde, müşterilere özel olan ortam dosyalarını kendi personeli ile de paylaşmama hakkına sahiptir.

 

İletişim seviyemiz

İletişim formaları ve mail

Dr.Brand® olarak, ister müşterimiz olsun ister olmasın, tarafımıza gönderilen iletişim formlarına ve maillerine en geç mesai saati bitimine kadar cevap veririz. Genel itibariyle ilk 40 dakika içerisinde yanıtlamış oluyoruz.

Telefon / WhatsApp

Gelişen teknoloji, ergonomi ve standartları göz önünde tutarak, standart kablolu telefon yerine, hızlı, her an ulaşılabilir olduğu için gsm hatları kullanmaktayız. Gsm hatlarının en güçlü özelliği ise her an ulaşılabilir olmaktır. Böylelikle, müşterilerimizi ne santrallerde bekletiriz, ne aktarım yaparken bekletiriz ne de aradıklarında ofis dışında olduğumuz zamanlar yanıtsız bırakırız.

Telefon ile iletişimde, mesai saatleri içerisinde istediğiniz her an ulaşabilir, arama ve sms’lere anlık yanıt alabilirsiniz. WhatsApp iletişimde ise 7/24 yazabilir, bilgi alabilirsiniz.

Ajans Sorumluluklarımız

1- Dr.Brand® olarak, tüm çalışmalarımızda KDV bedeli yansıtılarak, faturalı hizmet vermekteyiz.

2- Ajans olarak, yapılacak projeler için, proje sahibi kurum, kuruluş ya da bireylerle ortak fikir toplantıları yaparız.

3- Toplantılar neticesinde belirlenen projeler için, süreç ve çalışma programı yapılır.

4- Ajans olarak düzenli raporlama yaparak, müşteriye projenin yapım aşamalarını haber verir.

5- Yapılacak projeler için, müşterilerden dökümanları alarak, bu dökümanları, belirlenen ve istenen reklam çalışmasına göre kullanır.

6- Mekanik arıza (Pc, Laptop, Hafıza Kartları, Harddiskler, Cihaz Arızaları) haricindeki tüm dökümanları eksiksiz olarak saklama ve arşivleme yükümlülüğüne sahiptir. Her arşiv 6 ay süreyle silinir.

7- Müşterilerinin tüm bilgi ve müşteri istihbaratı sonucunda elde ettiği doneler saklı tutularak, başkalarıyla paylaşmaz

8- Ajans olarak, sorumluluğunu aldığı tüm projelerin başlangıç – müdahale ve teslim sürelerine sadık kalır. Terminler, bir ajans için önemlidir.

9- Ekstra bir durum olmaksızın, müşterilerle, proje için belirlenen bedel dışında bir ödeme talep etmez. Proje için, müşteri ile yapılacak toplantılarda, proje için uygun görülen ek bedeller, müşteriye bildirilerek bu bedel de müşteriden alınır.

10- Türkiye Cumhuriyeti’nin aleyhinde, Atatürk ve diğer kurucu üyelerine hakaret içeren, Bayrağına ve bölünmez bütünlüğüne yönelik tehtid, eleştiri ve hakaret içeren, T.C. mevcut hükümeti aleyhinde içeriğe sahip, terör sempatizanlığı yapan, bölücü örgütlere yönelik içeriklere sahip, pornografi, illegal içeriğe sahip paylaşım içeren tüm projeler konuşulmaksızın tarafımızca RED EDİLİR! Aksi durumda, ısrar, baskı ve tehtid ile iş yaptırımlarına yönelik T.C. Emniyet Genel Müdürlüğü, CİMER ve BİMER bilgilendirilerek, T.C. Adalet Bakanlığı savcılıklarına ihbarda bulunulur.

Müşteri sorumlulukları

1- Ajans sorumluluklarında belirtilen konular ve içeriği okumuş ve kabul etmiş sayılır.

2- Yapılacak projeler için, Dr.Brand®’i dökümantasyon ve bilgilendirme ile destekler.

3- Ajansın ihtiyaç duyacağı tüm içerikler, müşteri tarafından sağlanmalıdır.

4- Proje için belirlenen termin süresine ek olarak, müşteri insiyatifinde, projeye ek süre ekleyebilir.

5- Müşteri, proje için belirlenen ödeme miktarına ve ödeme süresine sadık kalır.

6- Müşteri, Dr.Brand® ile ilgili elde ettiği bilgileri “Referans” olmak dışında kullanamaz.

7- Müşteri, ajansın belirlediği şekilde, referans görselleri konusunda ajans ile mutabakat yapar

Dr.Brand® olarak, rızkın sahibinin Allah olduğunu biliyor ve kazancımızın her lokmasının helal olması için çalışıyoruz.

Saygılarımızla

Taylan YILDIZ

Dr.Brand® Marka Tasarım Danışmanlık Ajansı/ Kurucu

Crea.Tif Reklam ve Danışmanlık/ Kurucu

Dönüşüm Atölyesi / Kurucu