Scroll to top
© 2021 TasarımDr.Brand
Share

Marka Tasarım Hizmetleri


Tüm tasarımlarınızla güçlü konseptler üretiyoruz

Markalar, varlıklarını tasarımlarla belirler. Güçlü markaların tamamında, ciddi imaj tasarımları, fikir ve hedeflerin yansıtılması konusunda önemli öğeler yer alır. Bir markaya dair ilk izlenim, hedef kitlenin markaya ait tasarımıyla karşılaştığında ortaya çıkar.  Marka tasarımı başlıca birkaç ana öğeden oluşur ve Dr.Brand® bu konuların tamamında size profesyonel hizmetler verir.

Markanızın adı, müşteri / hedef kitlenin zihninde kalıcı olmalıdır. Unutmayın ki isimlerin bir tarzı ve gücü vardır. Markanızın tarzını ve gücünü yansıtacak ismi bulamanız konusunda Dr.Brand® size ayrıcalıklı hizmetler sunacaktır.

Logo, bir markanın tüm değerlerini yansıtan ve hedef kitle üzerinde bu değerlerin fark edilmesini sağlayan özel bir unsurdur. Logonuz, rakiplerinizin arasından fark edilmenizi sağlayacak güçte olmalıdır. İşte tam bu yüzden Dr.Brand® size logo tasarım konusunda güçlü hizmetler vermektedir.

Kurumsal kimlik, hedef kitlenizin ve müşterilerinizin görmeyi isteyecekleri karakterinizi yansıtır. Marka kimliği, müşterileriniz ve hedef kitleniz için, sizlerin özel dünyanızı anlamanızı sağlar. Müşterilerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamak, kendinize ait olan yasaları onlara duyurmak, sizi neden tercih etmeleri gerektiğini onlara hissettirmek açısından da kurumsal kimlik önemli roller oynamaktadır. Dr.Brand® yılların verdiği tecrübe ve başarılı çalışmalarıyla sizlere marka kimliği oluşturmanızda büyük hizmetler verecektir.