Scroll to top
© 2021 TasarımDr.Brand
Share

Grafik Tasarım

Grafik tasarım hizmetlerimiz özgün, yaratıcı, fikir ve düşünce odaklı, hedef kitleler üzerinde etki bırakmaya yönelik bir renk ve stiller kombinasyonudur. Logo tasarımı, antetli tasarımlar, katalog ve dergi tasarımı, afiş ve poster tasarımı, ambalaj ve paket tasarımı, broşür ve el ilanı tasarımı, promosyon ürünü tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, etiket tasarımı, matbu evrak tasarımı, cepli dosya tasarımı, tanıtım dosyası tasarımı, sunum ve animasyon tasarımı, 3D tasarımlar, gazete ve ilan tasarımı – mizanpajı, fuar stand tasarımı, fuar tasarımı, organizasyon tasarımı bir çok içeriği tasarlıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ürün ya da hizmetlerini hedef kitlelere duyururken, insanlar üzerinde etkileyici ve tamamlayıcı düşünceler oluşturmaktır.

Kurumsal, Altın Oran ölçülerinde, özgün, yaratıcı ve sıra dışı logo tasarımları yapıyoruz.

Amblem tasarımlarımızda, özelliğinizi ve hayallerinizi – hedeflerinizi yansıtacak çizgilere yer vererek tasarımlar yapıyoruz. Sizin de bir ambleminiz olsun, markanıza değer katsın.

Şirketlerin vazgeçilmezi olan antetli evraklar, yazışamalardan matbu evraklara, dosyalardan, dijital antet içeren diğer ürünlere, kurumsal kimliğinizin yansımasıdır. Dr.Brand tasarım ekibi, antetli evraklarınızın dizaynını kusursuz ve kullanışlı olarak tasarlar.

Katalog tasarımı, ürün yada hizmetlerinizin hedef kitlelerce detaylı olarak bilinmesinin sağlanması açısından özenla hazırlanmalıdır. Dr.Brand katalog tasarımlarınızı yaparken, en güçlü çizgileri, en güçlü içeriklerle harmanlayarak, sizi yansıtacak kalite ve geliştirilmiş içeriklerle destekler. Amacımız, müşterilerimizin ürün ya da hizmetlerini sunarken, mükemmeliyet duygusunu hedef kitlesinin duygu ve düşüncesinde yer almasını sağlamak.

Kurumsal şirketlerin, hem kurum içi hem kurum dışı etkinlikleri de dahil olmak üzere, ister dekoratif bilgilendirme isterse de hedef kitleye yönelik bilgilendirmeler konusunda afişler ve posterler etkin rol oynar. Geleneksel reklamcılığın halen vazgeçilmez araçlarından olan afiş ve posterleriniz, Dr.Brand Creative ekibi tarafından özenle tasarlanır.

Cepli dosya, bizim açımızdan yürüyen reklam mecrasıdır. İster iş teklifleri olsun ister evrak alış verişi ya da sunumlar olsun, cepli dosyanın varlığı, el altındaki reklam olmasından dolayı önem arz eder. Cepli dosyanızı kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlayarak, sizi en iyi şekilde yansıtacak kalite ve düzenlemeyle baskıya gönderiyoruz.